O naszej firmie

Szanowni Państwo

Pragniemy zaoferowac Państwu usługi naszej firmy PHU SKROK s.j. działającej na rynku polskim od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób komfortowymi busami - autobusami (7+1-, 23+1-, 52+1- osobowymi) marki Mercedes (klimatyzacja, sprzęt audio-video). Posiadamy niezbędne certyfikaty, licencje oraz zezwolenia na krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób. Zatrudnieni w firmie kierowcy, to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Punktualnośc, komfort oraz bezpieczeństwo podróży jest dla nas największym priorytetem. Standardem naszej firmy jest podstawienie klientowi zawsze technicznie sprawnego i czystego pojazdu w wyznaczone miejsce oraz na określoną godzinę. Wynajem busów Bielsko - Szczyrk.

Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wysoki standard podróży za przystepną cene.

ATRAKCYJNE CENY DO INDYWIDUALNEJ NEGOCJACJI !

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " P.H.U. SKROK Sp. Jawna A. Skrok, S.Skrok " z siedzibą w ul. Wczasowa 9, 43-370 Szczyrk. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Informacje

Moje konto

pozycjonowanie stron bielsko